День пам’яті захисників України

29 серпня, у нашій державі відзначають День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Вчителі історії та учні вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятника Героям України.

Пам’ятаємо наших Героїв!

До уваги батьків!

У понеділок, 29.08.2022р. о 18:00, на подвір’ї школи, у саду біля дитячого майданчика відбудуться збори батьків майбутніх п’ятикласників.
До зустрічі!

До уваги батьків!

У понеділок, 29.08.2022р. о 17:00, на подвір’ї школи, у саду біля дитячого майданчика відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.

До зустрічі!

День Прапора України

До Дня Прапора України вчителі та учні нашої школи зібралися на пізнавальну прогулянку, під час якої відвідали могилу Володимира Самійленка та Комплекс поховань воїнів Армії УНР.
Завдяки екскурсії учні мали можливість дізнатися багато цікавого про рідне місто та особистостей, які зробили неоціненний вклад задля здобуття Незалежності України.

Відео, яке допоможе зберегти життя!

Цікаві завдання та справжні пригоди, а ще важливі правила безпеки дізнайтесь в інтерактивному уроці про мінну безпеку для молодших школярів.

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА В ШКОЛІ.

Дії вчителя:

  • почувши сигнал, учні та вчителі повинні організовано пройти до
    укриття, та перебувати у ньому до завершення тривоги;
  • вчитель повинен повідомити батьків, що діти в укритті;
  • в укритті вчителі допомагають учням швидко та спокійно зайняти
    місця, забезпечують комфортне та спокійне перебування учнів;
  • освітній процес може завершуватися в укритті, а після відбою тривоги учні можуть повернутися до класів та продовжити навчання.

Дорогі учні, шановні батьки!

Повідомляємо, що з 01.09.2022 року Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів
№1 розпочинає навчальний процес за змішаною формою навчання.Так,

  • учні 1-х класів навчатимуться в очному режимі,
  • учні 2-11 -х класів – у дистанційному режимі.

Звертаємо вашу увагу на те, що форма навчання може змінюватися впродовж навчального року в залежності від безпекової ситуації.

Нагадуємо, що при очному або змішаному режимі освіти забезпечується безумовне переривання освітнього процесу у разі включення сигналу «Повітряна тривога».