Навчання під час карантну (covid 19)

Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 організовує навчальний процес за очною та сімейною формою навчання (Положення про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти, Розділ 3), з можливістю використовувати дистанційні технології (Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, Розділ 3, пункт 1, 3).

Організація здобуття освіти за дистанційною формою (як окремою формою здобуття освіти) не передбачена засновником закладу, в пункті 3 Розділу 2 Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти:

«Для організації дистанційної форми здобуття освіти заклад освіти створює у своєму складі класи  (групи) з дистанційною формою здобуття освіти. Наповнюваність класів (груп) визначається відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»,

а також не задовільняється пункт 7 Розділу 1 Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти:

«Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).»

Закони, постанови, накази

Постанова №50 головного санітарного лікаря
Наказ Про особливості функціонування закладу у 2020-21 н.р.
Про впровадження технологій дистанційного навчанняНаказ Про тимчасові зміни в організації навчального процесу у школі
Про обмеження з 22.03.2021

Наказ Про проведення освітнього процесу у закладі за допомогою технологій дистанційного навчання у зв’язку іх поширенням коронавірусної хвороби ( COVID-19)

Наказ Про зміну організації освітнього процесу (27.01- 05.02)

Наказ Про зміну організації освітнього процесу (07.02.22 – 12.02. 2022)

Про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти
Про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти


Організація навчання, інструкції

Схема руху учнів
Розклад дзвінків
Розклад уроків (5-11 класи)
Алгоритм дій у випадку зараження/підозри
Інструкція google class для учнів – з комп’ютера, зі смартфону.
Пам’ятка для батьків та учнів