Дистанційні форми навчання

Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у 2022-2023 н.р. організовує навчальний процес за змішаною (очною та сімейною формою навчання (Положення про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти, Розділ 3)), з можливістю використовувати дистанційні технології (Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, Розділ 3, пункт 1, 3).

Організація здобуття освіти за дистанційною формою (як окремою формою здобуття освіти) не передбачена засновником закладу, в пункті 3 Розділу 2 Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти:

«Для організації дистанційної форми здобуття освіти заклад освіти створює у своєму складі класи  (групи) з дистанційною формою здобуття освіти. Наповнюваність класів (груп) визначається відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»,

а також не задовільняється пункт 7 Розділу 1 Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти:

«Педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).»

Закони, постанови, накази

Про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти
Про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти


Організація навчання, інструкції

Розклад дзвінків
Розклад уроків (5-11 класи)
Інструкція google class для учнів – з комп’ютера, зі смартфону.
Пам’ятка для батьків та учнів