До уваги батьків!

У понеділок, 29.08.2022р. о 18:00, на подвір’ї школи, у саду біля дитячого майданчика відбудуться збори батьків майбутніх п’ятикласників.
До зустрічі!

До уваги батьків!

У понеділок, 29.08.2022р. о 17:00, на подвір’ї школи, у саду біля дитячого майданчика відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.

До зустрічі!

Відео, яке допоможе зберегти життя!

Цікаві завдання та справжні пригоди, а ще важливі правила безпеки дізнайтесь в інтерактивному уроці про мінну безпеку для молодших школярів.

Дорогі учні, шановні батьки!

Повідомляємо, що з 01.09.2022 року Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів
№1 розпочинає навчальний процес за змішаною формою навчання.Так,

  • учні 1-х класів навчатимуться в очному режимі,
  • учні 2-11 -х класів – у дистанційному режимі.

Звертаємо вашу увагу на те, що форма навчання може змінюватися впродовж навчального року в залежності від безпекової ситуації.

Нагадуємо, що при очному або змішаному режимі освіти забезпечується безумовне переривання освітнього процесу у разі включення сигналу «Повітряна тривога».

До уваги батьків!

У вівторок, 31.05.2022р. о 18:00, на подвір’ї школи, у саду біля дитячого майданчика відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.
 
До зустрічі!

Практичні поради психолога

Ця стаття допоможе батькам майбутніх першокласників перевірити готовність  дитини до навчання у школі.
Тестові завдання для перевірки рівня психологічної готовності дитини до  школи. Навчання дитини. Порадник. Родинний портал «Рівне 1» . Проекти -  Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
https://smartika.school/blog/statti/pereviryty-hotovnist-dytyny