Рейд-перевірка стану підручників

Рейд-перевірка стану підручників
(серед учнів 1-11-их класів)
у рамках тижня дитячого читання

20.04-01.05.2023 року

     З метою посилення ролі книжки в навчально-виховному процесі школи, поліпшення роботи щодо збереження підручників, виховання поваги до праці людей, які створюють книгу, а також прилучення підростаючого покоління до книги як джерела знань, у Боярській ЗОШ №1 з 20.04 2023 року вихованцями бібліотечного гуртка «Живи, книго!» разом з завідувачем бібліотеки розпочався рейд-перевірка стану шкільних підручників серед учнів 1-11-их класів.

   Щоб підручник служив довго, учні повинні виконувати такі рекомендації:

  • дбайливо поводитися з підручниками;
  • при отриманні підручників з бібліотеки переглянути їх, і якщо підручник має незначні пошкодження, відремонтувати його;
  • вci отримані підручники тримати в обкладинках або обгорнути папером;
  • зробити закладки до підручників;
  • користуватися підручником так, щоб не було соромно передати його молодшим товаришам (не перегинати палітурку підручника, не загинати аркушів і кутів сторінок, не класти в книгу сторонніх предметів, не робити ніяких поміток);
  • якщо підручник загублений, або зіпсований учнем, повернути до бібліотеки такий самий або замінити іншим, визнаним бібліотекою рівноцінним за змістом і вартістю.

 Книга може впливати на людину, роблячи її іншою. Тому і бібліотекар, і вихованці гуртка  закликають учнів школи з повагою і любов’ю ставитися до книги!

 

Бібліотечні уроки серед учнів 1-их класів

Бібліотечні уроки серед учнів 1-их класів
у рамках Тижня дитячого читання
01.04. – 17.04.2023 р

 

         17 квітня, у рамках Тижня дитячого читання завідувач бібліотеки Липчак О.В. з вихованцями бібліотечного гуртка «Живи, книго!», ученицями 5-В та 9-Б класів: Валько С., Бондаренко А., Власенко А., Сидоренко Л., Єрмаковою Л.,   завітали у гості до учнів 1-их класів, щоб провести з ними бібліотечний урок з метою виховати в дітей пізнавальний інтерес і любов до книги, до казки, до прекрасного, сформувати знання про структуру книжки. На уроці діти ознайомились з елементами книги, правилами поводження з книгою, з задоволенням відгадували загадки  та дізнавались про героїв улюблених казок.                              

       Знання, отримані під час бібліотечного уроку, діти можуть використовувати на уроці читання.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Інформаційні та книжкові виставки
у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання
(02.04-16.04.2023)

       Бути сучасним – означає йти у ногу з часом і обов’язково багато читати. Щоб осягнути всі нюанси свого часу, потрібно читати якісну літературу своєї країни. Українська література сьогодні є надзвичайно різноманітною та багатоплановою. Вона усе більше завойовує авторитет серед читачів. Ця література твориться саме тепер, і ми певним чином є свідками її народження. Тому у шкільній бібліотеці у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання завідувачем бібліотеки було організовано книжкову виставку «Будь сучасним – читай українською!» Книги, як і люди, мають свій рік народження. Рік 2023 багатий на ювілейні книжкові дати.
      Довголіття книги залежить від її читачів. У кожної книги свій характер, своя доля, свій шлях до читача. Це книги, які читають і перечитують. Ними захоплюються, над ними розмірковують, у них вчаться життєвій мудрості. Хороші книги ніколи не старіють, їм дана вічна молодість та оновлення у часі…
       Просимо ознайомитись  з  виставкою «Книги-ювіляри – 2023»,  де представлена інформація про відомі твори української та зарубіжної літератури, які у 2023 році святкують свій ювілей.

Вітаємо переможців!

У 2022 році в рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся ювілейний 10-й конкурс читців «Сила слова»-2022, у якому взяли участь 59 конкурсантів з 13 навчальних закладів (гуртків, студій, колективів).

Голова журі:
Євгенія Непиталюк – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист, актриса театру та кіно та телебачення.
Члени журі:
Павло Голов – диктор, актор дублювання та озвучування.
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ЧИТЦІВ “СИЛА СЛОВА”-2022.
Категорії «Літературно-музична композиція».
І місце: Софія Валько, Анастасія Лесіна, Аліна Власенко, учениці 5-В
ІІ місце: Карина Ткаченко, Ростислав Лось, Людмила Сидоренко, учні 9-Б
Середня вікова категорія (8-10 років)
ІІ місце поділили:
–– Софія Желєзнякова, 5-А
– Дар’я Орел, 5-В
ІІІ місце:– Аліса Бондаренко, 5-В
Середня вікова категорія (11-13 років):
І місце поділили:
– Людмила Сидоренко, 9-Б
– Поліна Воскобійник, 8-Б
ІІ місце:
– Анна Демчук, 8-Б
ІІІ місце поділили:
– Анастасія Константінова, 6-Б
– Вероніка Кузьменко, 6-Б
– Анастасія Фуркевич, 8-Б
– Назар Богатир, 8-Б клас
Юнацька вікова категорія (14-17 років):
І місце поділили:
– Марія Шиманська, 8-Б
– Тарас Гоц, 10-А
– Надія Демченко, випускниця школи
ІІ місце:
– Георгій Кияниця, 9-А
ДИПЛОМАНТИ:
– Матвій Куц, 6-Б
– Максим Кульчицький, 6-Б
– Данило Лисенко, 6-Б
– Олександра Яцик, 6-Б

Продовжити читання Вітаємо переможців!

Книжкові та інформаційні виставки у бібліотеці Боярської ЗОШ №1

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у шкільному приміщенні було організовано книжкові виставки “Моя незламна Україна” та “Українці, які прославили та прославляють державу”, розміщені у шкільній бібліотеці, та інформаційну виставку “Вишиванку одягаємо – Україну прославляємо”.