Пам’ятаємо…

3 лютого учні Боярської ЗОШ/1 разом з представниками Боярської громади, влади і творчої інтелігенції міста зібралися біля могили Володимира Самійленка з нагоди його дня народження.
Пам’ять про видатного українського письменника присутні вшанували молитвою, хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Нагородження переможців Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю ім. І. Ю. Коваленка.

Вітаємо переможців Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка 2021!

З 01.10.2021 по 05.12.2021 у рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбулися конкурси: читців «Сила слова»-2021 та вокального співу «Осіння пісня»-2021, у яких взяли участь учні нашого навчального закладу, що стало для них вже доброю традицією.
У цьому році через карантинні обмеження конкурси було проведено дистанційно шляхом розміщення відеозапису конкурсних виступів в YouTube.
15 грудня на Офіційному сайті Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка було оприлюднено  результати конкурсів. У конкурсі читців «Сила слова»-2021 р. переможцями стали:

Продовжити читання Вітаємо переможців Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка 2021!

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

       З понеділка 4 жовтня по п’ятницю 8 жовтня 2021 року Боярка ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у повному складі переходить на навчання з використанням дистанційних технологій, усі уроки у синхронному чи асинхронному режимах проводитимуться згідно чинного розкладу уроків.
      Адміністрація школи працює у закладі у черговому режимі згідно графіка:
Понеділок – Загура О.А.
Вівторок – Загура С.В.
Середа – Гаврилюк С.В.
Четвер – Мелашенко К.М.
П’ятниця – Кузьменко Я.О.
НАКАЗ від 04 жовтня 2021 року № 172-ОД
Усім здоров’я !)))

Вітаємо шкільну родину!

Вітаємо шкільну родину!
Свято першого дзвоника для учнів 1-11 класів відбудеться 1 вересня на шкільному подвір’ї.

Початок лінійки о 9:00.
Дрес-код: вишиванка.
До зустрічі у школі!

Нагородження переможців

03.07.2021 року відбулося нагородження переможців конкурсу читців поезії Т. Шевченка “Живе слово Кобзаря”.

 

День молоді

      Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню     неділю    червня    Україна    відзначає        День молоді. В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указом Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указом № 600/2011 “Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599” і відзначається щорічно в останню неділю червня, також відомий під назвою «День молоді».
         День молоді це одне з найдинамічніших свят – ну, а як же інакше – адже їм, молодим – скрізь дорога! Відкритий весь світ як на долоні, і будь-яка справа по плечу! Все таке яскраве і сама любов править балом!
   Вітаємо з Днем молоді вас всіх! Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам!
Будьте щасливі!

 

День медичного працівника

В Україні в третю неділю червня святкують
День медичного працівника!
    Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.
Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!