Книжкові та інформаційні виставки у бібліотеці Боярської ЗОШ №1

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у шкільному приміщенні було організовано книжкові виставки “Моя незламна Україна” та “Українці, які прославили та прославляють державу”, розміщені у шкільній бібліотеці, та інформаційну виставку “Вишиванку одягаємо – Україну прославляємо”.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Щороку, в період з 1 по 31 жовтня, проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. З цієї нагоди ми хочемо презентувати вам авторські вірші наших талановитих учнів. Бажаємо всім мирного неба над головою і пам’ятайте:

Поезія – це зброя,що надихає тих,хто тримає зброю справжню.

День Прапора України

До Дня Прапора України вчителі та учні нашої школи зібралися на пізнавальну прогулянку, під час якої відвідали могилу Володимира Самійленка та Комплекс поховань воїнів Армії УНР.
Завдяки екскурсії учні мали можливість дізнатися багато цікавого про рідне місто та особистостей, які зробили неоціненний вклад задля здобуття Незалежності України.

День Української Державності

Вчителі та учні школи сьогодні поклали квіти до пам’ятника “Героям України”, згадуючи всіх борців за нашу Батьківщину, її незалежність, демократію, свободу.

На шкільній сторінці в соціальній мережі “Instagram” було розміщено вікторину про День Української Державності, а також фотовиставку на тему “Україна – берегиня моєї душі”