ПОВІТРЯНА ТРИВОГА В ШКОЛІ.

Дії вчителя:

  • почувши сигнал, учні та вчителі повинні організовано пройти до
    укриття, та перебувати у ньому до завершення тривоги;
  • вчитель повинен повідомити батьків, що діти в укритті;
  • в укритті вчителі допомагають учням швидко та спокійно зайняти
    місця, забезпечують комфортне та спокійне перебування учнів;
  • освітній процес може завершуватися в укритті, а після відбою тривоги учні можуть повернутися до класів та продовжити навчання.

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

       З понеділка 4 жовтня по п’ятницю 8 жовтня 2021 року Боярка ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у повному складі переходить на навчання з використанням дистанційних технологій, усі уроки у синхронному чи асинхронному режимах проводитимуться згідно чинного розкладу уроків.
      Адміністрація школи працює у закладі у черговому режимі згідно графіка:
Понеділок – Загура О.А.
Вівторок – Загура С.В.
Середа – Гаврилюк С.В.
Четвер – Мелашенко К.М.
П’ятниця – Кузьменко Я.О.
НАКАЗ від 04 жовтня 2021 року № 172-ОД
Усім здоров’я !)))

Вітаємо шкільну родину!

Вітаємо шкільну родину!
Свято першого дзвоника для учнів 1-11 класів відбудеться 1 вересня на шкільному подвір’ї.

Початок лінійки о 9:00.
Дрес-код: вишиванка.
До зустрічі у школі!

Оголошення для батьків п’ятикласників

У п’ятницю 27.08.2021 року у школі відбудуться батьківські збори для П’ЯТИХ класів. 

Запрошуємо батьків 

5-А класу о 18.00 до кабінету №14 (ІІ поверх); 

5-Б класу о 18.30 до кабінету №1 (І поверх);

5-В класу о 19.00 до кабінету №2 (І поверх).

 

Оголошення для батьків першокласників

Загальні батьківські збори перших класів відбудуться               26 серпня 2021 року (четвер) о 18.00 у дворі школи біля дитячого майданчика. Після загальних зборів відбудуться класні збори у навчальних кабінетах з класоводами.
     У випадку погіршення погодних умов, збори проходитимуть у шкільній їдальні.

Нагородження переможців

03.07.2021 року відбулося нагородження переможців конкурсу читців поезії Т. Шевченка “Живе слово Кобзаря”.

 

День молоді

      Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню     неділю    червня    Україна    відзначає        День молоді. В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указом Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указом № 600/2011 “Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599” і відзначається щорічно в останню неділю червня, також відомий під назвою «День молоді».
         День молоді це одне з найдинамічніших свят – ну, а як же інакше – адже їм, молодим – скрізь дорога! Відкритий весь світ як на долоні, і будь-яка справа по плечу! Все таке яскраве і сама любов править балом!
   Вітаємо з Днем молоді вас всіх! Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам!
Будьте щасливі!

 

День медичного працівника

В Україні в третю неділю червня святкують
День медичного працівника!
    Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.
Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

      Традиційно  Україна,  як і увесь  світ,  5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.
     Охорона навколишнього природного середовища – це нова форма у взаємодії людини й природи, породжена в сучасних умовах. Вона являє собою систему державних і суспільних заходів (технологічних, економічних, адміністративно-правових, просвітницьких, міжнародних), спрямованих на гармонічну взаємодію суспільства й природи, збереження й відтворення природних ресурсів і діючих екологічних співтовариств в ім’я живучих і майбутніх поколінь. Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема , нашої країни.
     Так, ще 15 грудня 1972 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 5 червня Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища. Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища. “Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами”, – так було поставлене питання в цьому зверненні.  Відзначення цього дня кожного року допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.
    Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

Міжнародний день захисту дітей

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії.
Саме в дітях продовження роду людського. Дорослі прагнуть, щоб діти  зросли  здоровими  та радісними,  прославляли  свої  родини і рідний край.
На фото 8-А клас у Міжнародний день захисту дітей.