Вітаємо з перемогою у Міжнародному вокальному конкурсі “Yula”!

Вітаємо Єву Кияницю,ученицю 7- А класу, із зайнятим І місцем на Міжнародному вокальному конкурсі “Yula”,керівник Богатир Л.С.

Вітаємо з Новорічними та Різдвяними святами!

Нехай Новий рік стане для вас успішним і багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. Бажаємо, щоб ви могли розділити радісні моменти з близькими людьми. Зичимо здоров’я, миру, удачі і благополуччя. Нехай Новий рік принесе радість, щастя і зміни в кращу сторону!

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

       З понеділка 4 жовтня по п’ятницю 8 жовтня 2021 року Боярка ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у повному складі переходить на навчання з використанням дистанційних технологій, усі уроки у синхронному чи асинхронному режимах проводитимуться згідно чинного розкладу уроків.
      Адміністрація школи працює у закладі у черговому режимі згідно графіка:
Понеділок – Загура О.А.
Вівторок – Загура С.В.
Середа – Гаврилюк С.В.
Четвер – Мелашенко К.М.
П’ятниця – Кузьменко Я.О.
НАКАЗ від 04 жовтня 2021 року № 172-ОД
Усім здоров’я !)))

Вітаємо шкільну родину!

Вітаємо шкільну родину!
Свято першого дзвоника для учнів 1-11 класів відбудеться 1 вересня на шкільному подвір’ї.

Початок лінійки о 9:00.
Дрес-код: вишиванка.
До зустрічі у школі!

Оголошення для батьків п’ятикласників

У п’ятницю 27.08.2021 року у школі відбудуться батьківські збори для П’ЯТИХ класів. 

Запрошуємо батьків 

5-А класу о 18.00 до кабінету №14 (ІІ поверх); 

5-Б класу о 18.30 до кабінету №1 (І поверх);

5-В класу о 19.00 до кабінету №2 (І поверх).

 

Оголошення для батьків першокласників

Загальні батьківські збори перших класів відбудуться               26 серпня 2021 року (четвер) о 18.00 у дворі школи біля дитячого майданчика. Після загальних зборів відбудуться класні збори у навчальних кабінетах з класоводами.
     У випадку погіршення погодних умов, збори проходитимуть у шкільній їдальні.

Нагородження переможців

03.07.2021 року відбулося нагородження переможців конкурсу читців поезії Т. Шевченка “Живе слово Кобзаря”.

 

День молоді

      Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню     неділю    червня    Україна    відзначає        День молоді. В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указом Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указом № 600/2011 “Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599” і відзначається щорічно в останню неділю червня, також відомий під назвою «День молоді».
         День молоді це одне з найдинамічніших свят – ну, а як же інакше – адже їм, молодим – скрізь дорога! Відкритий весь світ як на долоні, і будь-яка справа по плечу! Все таке яскраве і сама любов править балом!
   Вітаємо з Днем молоді вас всіх! Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам!
Будьте щасливі!