ДОРОГІ ДРУЗІ!

Раді повідомити вам, що з 25 по 30 липня, за доброю традицією, у нашому місті Боярка буде проходити молодіжний денний табір    CrossWinds.

Вік учасників – 13+ років

У програмі табору:
⁃ Цікаві спортивні ігри та квести
⁃ Вивчення англійської мови
⁃ Спілкування на актуальні теми
⁃ Майстер класи (крафти, музика, драма, кулінарія, уроки виживання та інше)
⁃ Командні проекти
⁃ Триразове харчування (обід + 2 снеки)

Вартість участі – 980 грн (знижки для пільгових категорій)

Для участі необхідно заповнити анкету на сайті.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ОБМЕЖЕНА!

Незважаючи на ті випробування, через які проходить наша країна, у цьому таборі ми разом спробуємо знайти складові перемоги і миру в Україні та дізнаємось відповідь на питання «Що саме я можу зробити, щоб наблизити цю перемогу?»
Подаруємо один одному незабутні враження та натхнення для майбутніх звершень.

З нетерпіння чекаємо вас у нашому таборі!

Реєстрація за посиланням:
https://www.crosswinds.com.ua/camps/summer-camp-day-14/

Додаткова інформація за тел:
+380956735108
+380938806074

До уваги батьків!

У вівторок, 31.05.2022р. о 18:00, на подвір’ї школи, у саду біля дитячого майданчика відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.
 
До зустрічі!

Практичні поради психолога

Ця стаття допоможе батькам майбутніх першокласників перевірити готовність  дитини до навчання у школі.
Тестові завдання для перевірки рівня психологічної готовності дитини до  школи. Навчання дитини. Порадник. Родинний портал «Рівне 1» . Проекти -  Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
https://smartika.school/blog/statti/pereviryty-hotovnist-dytyny

Батькам майбутніх першокласників.

Правила прийому до 1 класу на 2022-2023 навчальний рік. Нагадуємо, що прийом документів майбутніх першокласників на 2022-2023 навчальний рік триває до 31 травня 2022 року (включно).

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?
Зарахування дітей до 1 класу здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.
Графік прийому документів: Документи приймаються щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 15.00 год.
Продовжити читання Батькам майбутніх першокласників.

День «Подивися на небо»

14 квітня всесвітня спільнота відзначає День «Подивіться на небо». Цього дня всі просто зобов’язані милуватися красою над головою. У цей день ми всі можемо сподіватися на гарну погоду та на можливість споглядати на простір над небокраєм.
Вважається, що День «Подивитися на небо» був заснований на честь основоположника організації «За просторе небо» – Джека Бордена. Джек Борден, колишній журналіст телекомпанії WBZ-TV, витратив останні три десятиліття на особливу місію – він заохочував людей дивитись за межі свого повсякденного життя, вгору, на небо. 
 Споглядання за небесним простором дозволяє забути про приземлені проблеми та зосередитися на тому, що відбувається навкруги.
 

Міжнародний день подяки рослинам

Щорічно 13 квітня світ відзначає Міжнародний день подяки рослинам (International Plant Appreciation Day). Свято з’явилось на початку 21 століття.
Вплив рослин на нашу планету й на організм людини загалом важко переоцінити. Вони з усією відповідальністю поглинають вуглекислий газ та різні небезпечні летючі органічні сполуки, а потім виділяють очищений кисень.
Безліч необхідних продуктів виготовляють саме з рослин, без рослинної їжі раціон людини не може бути повноцінним, годі вже й казати про травоїдних тварин. Окрім величезної користі, рослини дарують людству естетичне задоволення від вирощування та милування ними. Адже квіти, дерева, кущі позитивно впливають не тільки на фізичне, а й на психологічне здоров’я.

Діти на Землі…

Діти на Землі наче ангели, їх крила
Променем добра гріють світ.
Діти на Землі хочуть щастя, хочуть миру;
Не ламайте їх, не спиняйте їх…
                                
Діти Боярської ЗОШ І-ІІІ ст №1 створили флешмоб з малюнків на підтримку духу,миру,гарного настрою та віри,що ми повернемось до нормального шкільного життя.
Всі буде Україна!

1 квітня – Міжнародний День птахів

Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.
День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію. Вперше цей день як масове дитяче свято стали проводити в Сполучених Штатах Америки. Організатором був вчитель з містечка в штаті Пенсільванія. Незабаром його підтримала одна з популярних газет «Пітсбурзька телеграфна хроніка», що почала популяризацію Дня птахів.
Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.
Учні 4-В класу також підтримали всесвітню акцію,намалювавши чудові малюночки.