1 вересня – День знань

Ось і настав цей день. 1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та домашки, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!

День Прапора України

До Дня Прапора України вчителі та учні нашої школи зібралися на пізнавальну прогулянку, під час якої відвідали могилу Володимира Самійленка та Комплекс поховань воїнів Армії УНР.
Завдяки екскурсії учні мали можливість дізнатися багато цікавого про рідне місто та особистостей, які зробили неоціненний вклад задля здобуття Незалежності України.

День Української Державності

Вчителі та учні школи сьогодні поклали квіти до пам’ятника “Героям України”, згадуючи всіх борців за нашу Батьківщину, її незалежність, демократію, свободу.

На шкільній сторінці в соціальній мережі “Instagram” було розміщено вікторину про День Української Державності, а також фотовиставку на тему “Україна – берегиня моєї душі”

Випуск 2022

30 червня у Боярській ЗОШ 1 відбувся випускний вечір – важлива подія у житті кожної людини.
Вітаємо наших випускників із завершенням навчання у школі та бажаємо знайти власне покликання. Мирного неба!

Міжнародний день сім’ї

У Міжнародний день сім’ї учні ділились фотознімками, на яких вони поруч з рідними. На жаль, деякі сім’ї сьогодні розлучила війна, але діти та батьки з нетерпінням чекають на зустріч.

наші таланти

У цей непростий час учні підтримують нас своїми талантами!

Будь обережним, щоб не натрапити на небезпечну знахідку!

Читай правила поводження з вибухонебезпечними предметами, щоб уберегти себе від лиха.