Протягом 3-5 березня в Боярській ЗОШ І-III ст. №1 Боярської міської ради, у форматі онлайн, відбулися батьківські збори учнів 7-11 класів. До їх проведення долучилися Старший інспектор, капітан поліції СЮП Фастівського РУП Олена Олійник, шкільний психолог Діана Односум та соціальний педагог Алла Вовчок.
Попередньо, Офіцером Фастівського РУП Сергієм Івлєвим була проведена роз’яснювальна бесіда з адміністаріцією школи та соціальним педагогом, щодо розповсюдження ПВК “Редан” в Україні, його характерних ознак та шляхів і способів протидії.